501 12 12 12

Posiadamy Licencję Policji 

  • Pogotowie zamkowe Warszawa 24h

    Pogotowie zamkowe Warszawa 24h

    -awaryjne otwieranie samochodów - awaryjne otwieranie drzwi - awaryjne otwieranie zamków - naprawa zamków - montaż zamków - wymiana zamków - serwis zamków - zamki do drzwi - usługi po włamaniowe - usługi ślusarskie - spawanie - otwieranie bez uszkodzenia zamka - otwieranie bez kluczyka - konserwacja zamków - naprawa drzwi - Warszawa i okolice - 24h/7 - licencja policji
  • 1

Pogotowie Zamkowe 24h, Pl. Konstytucji 2/29C, 00-552 Warszawa  ||  Licencja policji

Całodobowy serwis zamków Gerda

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi, do których należy naprawa i wymiana zamków. Nasze pogotowie ślusarskie wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, które jest stale wspierane przez zdobywanie przez naszych pracowników nowych kwalifikacji. Do prowadzenia działalności posiadamy niezbędne pozwolenia i licencję wydaną przez Komendę Policji w Warszawie. Wymiana zamka w drzwiach to czynność wymagająca precyzji oraz fachowej wiedzy, bez której osoba, która nie jest specjalnie przeszkolona może doprowadzić do dalszych uszkodzeń. Profesjonalnie wymieniamy zamki w każdym typie drzwi: szklanych, antywłamaniowych, drewnianych czy metalowych. Mamy doświadczenie w montowaniu zamków nawierzchniowych, wpuszczanych, wielowypustowych, listwowych, a także wkładek patentowych do drzwi. 

Nasze pogotowie ślusarskie działa całodobowo na terenie Warszawy i okolic. Poza wymianą i naprawą zamków oferujemy systematyczny serwis drzwi. Nasze kompleksowe usługi obejmują także testowanie po dokonaniu wymiany, w celu uniknięcia jakichkolwiek niedoróbek, które są dla nas niedopuszczalne. Przy wymianie poszczególnych części korzystamy tylko z elementów wykonanych przez sprawdzonych producentów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i bliższego zapoznania się z naszą ofertą. 

Oferujemy całodobowy serwis drzwi antywłamaniowych z zamkami Gerda. Zapewniamy kompleksowe usługi obejmujące montaż, wymianę, naprawę i konserwację zamków, kłódek, wkładek, samozamykaczy itp., wykorzystując wyłącznie produkty renomowanych producentów. Ponadto nasza oferta obejmuje naprawę i regulację drzwi.

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów
Tarchomin
Białołęka
Targówek
Bródno
Saska Kępa
Grochów
Gocław
Wawer

Marki
Ząbki
Wołomin
Rembertów
Wesoła
Józefów
Otwock
Żoliborz