📞 501 12 12 12

Posiadamy Licencję Policji 

 • Pogotowie zamkowe Warszawa 24h

  Pogotowie zamkowe Warszawa 24h

  -awaryjne otwieranie samochodów - awaryjne otwieranie drzwi - awaryjne otwieranie zamków - naprawa zamków - montaż zamków - wymiana zamków - serwis zamków - zamki do drzwi - usługi po włamaniowe - usługi ślusarskie - spawanie - otwieranie bez uszkodzenia zamka - otwieranie bez kluczyka - konserwacja zamków - naprawa drzwi - Warszawa i okolice - 24h/7 - licencja policji
 • 1

Licencja policji

Pogotowie Zamkowe 24h, Pl. Konstytucji 2/29C, 00-552 Warszawa  ||  Licencja policji

Awaryjne otwieranie sejfów i kas pancernych

Jako specjaliści od zabezpieczeń proponujemy także nasze usługi z zakresu awaryjnego otwierania sejfów i kas pancernych. Dzięki profesjonalnej technice oraz użyciu specjalistycznych narzędzi rozwiążemy każdy problem bez narażania klienta na dodatkowe koszty, takie jak np. malowanie czy naprawa porysowanych drzwi. 

Wykonywane przez nas awaryjne otwieranie sejfów obejmuje:

 • otwieranie zamka po włamaniu, wymiana
 • przekodowanie zamków sejfowych
 • pomoc w sytuacji zablokowania kluczy w zamku, uszkodzenia zamka w sejfie czy złamania klucza w zamku
 • otwieranie sejfu  bez kluczy
 • przekodowanie zamka
 • pomoc w przypadku zatrzaśniętych drzwi oraz zagubienia kluczy
 • i wiele innych…

Nasze usługi obejmują otwieranie sejfów zarówno z zabezpieczeniem elektronicznym, jak i z zamkiem na pokrętło szyfrowe czy klucz zwykły, łamany dwu-piórowy itp. To samo dotyczy kas pancernych. Ponadto oferujemy awaryjne otwieranie drzwi skarbcowych oraz wszystkich rodzajów zamknięć bankomatowych. W zakresie naszych obowiązków leżą także usługi serwisowe. Zajmujemy się regularnymi przeglądami, a także konserwacją kas pancernych i sejfów. Na zlecenie klienta wykonujemy okresową zmianę kodów szyfrowych np. w przypadku, kiedy zamek był otwierany przez osobę trzecią. W sytuacji, gdy widoczna jest próba włamania i dostania się do sejfu przez osobę niepowołaną, ale znającą kody, zmieniamy również kody kluczy (przerabiamy klucze, zmieniamy kod zamka). Dodatkowo oferujemy zmianę kodów elektronicznych. 

Otwieranie sejfów warszawa

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, posiadający niezbędne uprawnienia do awaryjnego otwarcia sejfu, w tym licencję wydaną przez policję. Wszyscy posiadają wpis na listę pracowników zabezpieczenia technicznego. Zaufało nam już wiele firm oraz klientów indywidualnych. Terenem naszej działalności jest Warszawa, ale świadczymy usługi także w okolicach stolicy. Mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa gwarantujemy Państwu pełną dyskrecję oraz gwarantujemy szybkie wykonanie pracy. Poza awaryjnym otwieraniem sejfów, oferujemy naprawę mechanizmów, w których sejf czy kasa pancerna zostały wyposażone oraz wymianę zamków z uwzględnieniem najlepszych metod ochrony mienia. W swojej prac wykorzystujemy jedynie elementy i części pochodzące od znanych i sprawdzonych marek, dzięki czemu zyskujecie Państwo pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie.

 

Zatrudniani przez nas ślusarze przechodzą regularne szkolenia, pozwalające im na sprawną naprawę każdego modelu kasy pancernej czy sejfu, także nietypowego, a nawet zabytkowego. Gwarantujemy profesjonalne podejście, niezawodność oraz miłą i szybką obsługę. Pogotowie Zamkowe działa całodobowo, również w niedziele i święta. Pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie o każdej porze. Wiemy, że w przypadku problemów z zamkiem, należy działać natychmiastowo. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Sprawdź również Awaryjne otwieranie samochodów

Oferujemy całodobowy serwis drzwi antywłamaniowych z zamkami Gerda. Zapewniamy kompleksowe usługi obejmujące montaż, wymianę, naprawę i konserwację zamków, kłódek, wkładek, samozamykaczy itp., wykorzystując wyłącznie produkty renomowanych producentów. Ponadto nasza oferta obejmuje naprawę i regulację drzwi.

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów
Tarchomin
Białołęka
Targówek
Bródno
Saska Kępa
Grochów
Gocław
Wawer

Marki
Ząbki
Wołomin
Rembertów
Wesoła
Józefów
Otwock
Żoliborz