📞 501 12 12 12

Posiadamy Licencję Policji 

  • Pogotowie zamkowe Warszawa 24h

    Pogotowie zamkowe Warszawa 24h

    -awaryjne otwieranie samochodów - awaryjne otwieranie drzwi - awaryjne otwieranie zamków - naprawa zamków - montaż zamków - wymiana zamków - serwis zamków - zamki do drzwi - usługi po włamaniowe - usługi ślusarskie - spawanie - otwieranie bez uszkodzenia zamka - otwieranie bez kluczyka - konserwacja zamków - naprawa drzwi - Warszawa i okolice - 24h/7 - licencja policji
  • 1

Licencja policji

Pogotowie Zamkowe 24h, Pl. Konstytucji 2/29C, 00-552 Warszawa  ||  Licencja policji

Całodobowy serwis i wymiana zamków Warszawa

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi, do których należy naprawa i wymiana zamków na terenie Warszawy i okolic. Nasze pogotowie ślusarskie wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, które jest stale wspierane przez zdobywanie przez naszych pracowników nowych kwalifikacji. Do prowadzenia działalności posiadamy niezbędne pozwolenia i licencję wydaną przez Komendę Policji w Warszawie. Wymiana zamka w drzwiach to czynność wymagająca precyzji oraz fachowej wiedzy, bez której osoba, która nie jest specjalnie przeszkolona może doprowadzić do dalszych uszkodzeń. Profesjonalnie wymieniamy zamki w każdym typie drzwi: szklanych, antywłamaniowych, drewnianych czy metalowych. Mamy doświadczenie w montowaniu zamków nawierzchniowych, wpuszczanych, wielowypustowych, listwowych, a także wkładek patentowych do drzwi. 

Nasze pogotowie ślusarskie działa całodobowo na terenie Warszawy i okolic. Poza wymianą i naprawą zamków oferujemy systematyczny serwis drzwi. Nasze kompleksowe usługi obejmują także testowanie po dokonaniu wymiany zamka, w celu uniknięcia jakichkolwiek niedoróbek, które są dla nas niedopuszczalne. Przy wymianie poszczególnych części korzystamy tylko z elementów wykonanych przez sprawdzonych producentów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i bliższego zapoznania się z naszą ofertą serwisu i wymiany zamków w Warszawie i okolicach. 

Wymiana zamków w domu w drzwiach

Awaryjne otwieranie i wymiana zamków Gerda Warszawa - Zaufaj wyspecjalizowanemu zespołowi

Dlaczego i kiedy warto zmieć system zabezpieczający zamknięcie drzwi? Przede wszystkim, gdy zgubisz klucz od domu lub kiedy mieszkanie wcześniej było wynajmowane. Warto również to zrobić po zakupie lokalu z rynku wtórnego, a przede wszystkim po włamaniu. W swojej pracy każdego dnia zajmujemy się wymianą zamków Gerda na terenie Warszawy. Do zgłoszenia telefonicznego podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Zależy nam na tym, aby Klient był zadowolony z osiągniętego rezultatu. W przypadku, jeśli zależy Ci na zmianie klucza, to czasem wystarczy jedynie wstawić nową wkładkę. Inaczej jest, gdy do mieszkania niestety wszedł złodziej i trwale uszkodził cały mechanizm. Wówczas niezbędna jest pomoc fachowca, który sprawnie dokona naprawy zamka w drzwiach. Specjalistyczna wymiana zamka Gerda w Warszawie to ważna część naszej działalności. Zdajemy sobie sprawę, że niedziałający zamek może być powodem dużego stresu. Dlatego staramy się, by tego rodzaju zgłoszenia były traktowane priorytetowo.

Wymiana zamka w drzwiach - Warszawa

Jesteśmy zawodowcami i działamy zgodnie z przepisami prawa. Mamy licencję wydaną przez Policję, która umożliwia nam wykonywanie naszych obowiązków - zwłaszcza w zakresie otwierania i wymiany Gerdy po włamaniu. Znalazłeś się w tej mało komfortowej sytuacji?. Skontaktuj się z naszym biurem. Zajmiemy się twoim zleceniem w możliwie najkrótszym czasie. Możesz liczyć na wsparcie naprawdę rzetelnych wykonawców. Zdobyliśmy zaufanie wielu warszawskich Klientów. Działamy od 2000 roku i od początku dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. Miernikiem zadowolenia jest dla nas bardzo duża ilość pozytywnych opinii.

Pamiętaj, że z naszej strony masz gwarancję perfekcyjnego wykonania. Wszelkie naprawy realizujemy, używając oryginalnych części i kompletnych zamków Gerda. Z nami odzyskasz pełny stan bezpieczeństwa twoich najbliższych i mienia. Zapewniamy kompleksowy i autoryzowany serwis zamknięć drzwi antywłamaniowych, metalowych, drewnianych i szklanych. Jeśli potrzebujesz pomocy naszego wyspecjalizowanego zespołu, z tak ważną czynnością jak wymiana zamków Gerda to zapraszamy do kontaktu: [kliknij tutaj]

Wymiana zamka gerda w drzwiach

Jako profesjonalni ślusarze, oferujemy serwis i wymianę zamków na najwyższym poziomie w ekspresowym czasie. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

 

Oferujemy całodobowy serwis drzwi antywłamaniowych z zamkami Gerda. Zapewniamy kompleksowe usługi obejmujące montaż, wymianę, naprawę i konserwację zamków, kłódek, wkładek, samozamykaczy itp., wykorzystując wyłącznie produkty renomowanych producentów. Ponadto nasza oferta obejmuje naprawę i regulację drzwi.

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach:

Bielany
Bemowo
Wola
Centrum
Ochota
Ursynów
Mokotów
Wilanów
Tarchomin
Białołęka
Targówek
Bródno
Saska Kępa
Grochów
Gocław
Wawer

Marki
Ząbki
Wołomin
Rembertów
Wesoła
Józefów
Otwock
Żoliborz